Studniówka – to pierwszy prawdziwy bal u progu dojrzałości wielu młodych ludzi. Często jest to niezapomniane przeżycie nie tylko dla przyszłych maturzystów, ale również dla ich rodziców. Wszyscy pragną, aby ten bal przygotowany był perfekcyjnie pod każdym względem, dlatego nasza firma przygotowała dla Państwa również taką ofertę. Od kilku lat jesteśmy organizatorem studniówek, które spełniają oczekiwania ich uczestników.

Podczas organizacji balu studniówkowego zapewniamy menu, skomponowane według życzeń abiturientów; dekorację sali, oprawę muzyczną w wykonaniu zespołu muzycznego i DJ, wizualizacje, efekty świetlne i ciekawe atrakcje.

Jeśli myślicie Państwo o niezapomnianej studniówce, skorzystajcie z naszych propozycji zorganizowania jej w HSW „ Łuczniczka” i sali konferencyjnej na stadionie Zawiszy – pomieszczeniach zaaranżowanych specjalnie na potrzeby imprezy.

 

Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług podczas organizacji balów gimnazjalnych i połowinek. Na terenie szkoły wykreujemy imprezę zgodnie z wytycznymi młodzieży i grona pedagogicznego. Możemy zaproponować wiele ciekawych atrakcji i posiłki, które jedzą również niejadki.

 

Często różne imprezy dla młodzieży obsługujemy poza Bydgoszczą, odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą.